Pole campingowe w Gdańsku To wymarzone miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. Jest doskonałym miejscem zarówno na weekendowy wypad jak i długi urlop. Więcej pole kampingowe Gdansk pole kampingowe Gdansk Rekomendowane przez Ośrodek wypoczynkowy w Gdańsku To wymarzone miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. Serdecznie zapraszamy wszystkich planujących wypoczynek nad morzem. Więcej pole kampingowe Gdansk Rekomendowane przez Pole campingowe w Gdańsku To wymarzone miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. Jest doskonałym miejscem zarówno na weekendowy wypad jak i długi urlop. Więcej pole kampingowe Gdansk pole kampingowe Gdansk Rekomendowane przez Pole campingowe w Gdańsku to to wymarzone miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. jest doskonałym miejscem zarówno na weekendowy wypad jak i długi urlop. Więcej pole kampingowe Gdansk pole kampingowe Gdansk Rekomendowane przez

Witamy w Osrodku przy Wydmach

Wypoczynek w komfortowych warunkach w otoczeniu lasów i morza

Ośrodek Wypoczynkowy Przy Wydmach Gdańsk-Stogi , położony jest w letniskowej dzielnicy Gdańska oddalony o 6 km od centrum miasta i 300 m od głównego wejścia na deptak przy plaży skąd zaczyna się ścieżka rowerowa, która rozciąga się przez cale trójmiasto.
Letniskowa dzielnica Stogi jest oddalona o 6 km od centrum Gdańska, gdzie dojedziemy tramwajem linii nr 8 w 20 minut z przystanku oddalonego o 250 metrów od naszego ośrodka gdzie również rozpoczyna się ścieżka rowerowa która rozciąga się przez całe Trójmiasto.

Pokoje i domki

Nowoczesne domki, wygodne pokoje, atrakcje na miejscu i w okolicy.

O nas

Przy wydmach – ośrodek wypoczynkowy

Niezwykłość położenia pozwala spędzić urlop, wczasy w pięknym, zielonym otoczeniu sosnowych lasów, a zarazem mieć kilka kroków do największej i najczystszej plaży w Trójmieście, gdzie znajdują się punkty gastronomiczne, dyskoteka i place zabaw dla dzieci. Ośrodek znajduje się w pasie nadmorskim tuż przy najszerszej plaży, gdzie czyste powietrze, pasmo wydm będące pod ochroną oraz szum fal to niezaprzeczalny atut dla spędzenia wolnych chwil.

 • icon1

  Doświadczony
  Zespół

 • icon3

  Recepcja
  +48 58 307 30 81

O nas

Przy wydmach – ośrodek wypoczynkowy

Jesteśmy dobrze zorganizowaną bazą turystyczną , nasze położenie oraz przyjazna, rodzinna atmosfera jest nie niezaprzeczalnym atutem dla którego warto skorzystać z naszej oferty by spędzić niezapomniane chwile.
Posiadamy bezprzewodową i bezpłatną sieć internetową a nasz teren jest ogrodzony i monitorowany abyśmy mogli czuć się bezpiecznie.

  • icon1

   Doświadczony
   Zespół

  • icon3

   Recepcja
   +48 58 307 30 81