Pole campingowe w Gdańsku To wymarzone miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. Jest doskonałym miejscem zarówno na weekendowy wypad jak i długi urlop. Więcej pole kampingowe Gdansk pole kampingowe Gdansk Rekomendowane przez Ośrodek wypoczynkowy w Gdańsku To wymarzone miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. Serdecznie zapraszamy wszystkich planujących wypoczynek nad morzem. Więcej pole kampingowe Gdansk Rekomendowane przez

Welcome in resort “Przy wydmach”

Check out our offer and choose something for yourself.

The resort’ Przy Wydmach’ in Gdańsk – Stogi is surrounded by a pine forest in the coastal belt of dunes, 300 metres from the largest and cleanest beach in Tricity.

domki-letniskowe-z-prysznicami-gdansk

Sanitary pavilions

Sanitary pavilions

The resort has two sanitary pavilions with hot water available 24 hours a day.

pola-namiotowe-gdansk

Green schools and camps

Green schools and camps

We invite organisers to cooperate.

pole-kampingowe-gdansk

Trips

Trips

If you are going to Tricity, stay with us. We will help you to explore the seaside resort.

parking-dla-kamperow-gdansk

Car park

Car park

The complex has parking

gdansk-osrodek-wczasowy

Monitoring

Monitoring

We have monitoring in our resort.

O nas

Przy wydmach – ośrodek wypoczynkowy

Niezwykłość położenia pozwala spędzić urlop, wczasy w pięknym, zielonym otoczeniu sosnowych lasów, a zarazem mieć kilka kroków do największej i najczystszej plaży w Trójmieście, gdzie znajdują się punkty gastronomiczne, dyskoteka i place zabaw dla dzieci. Ośrodek znajduje się w pasie nadmorskim tuż przy najszerszej plaży, gdzie czyste powietrze, pasmo wydm będące pod ochroną oraz szum fal to niezaprzeczalny atut dla spędzenia wolnych chwil.

 • icon1

  Doświadczony
  Zespół

 • icon3

  Recepcja
  +48 58 307 30 81

O nas

Przy wydmach – ośrodek wypoczynkowy

Jesteśmy dobrze zorganizowaną bazą turystyczną , nasze położenie oraz przyjazna, rodzinna atmosfera jest nie niezaprzeczalnym atutem dla którego warto skorzystać z naszej oferty by spędzić niezapomniane chwile.
Posiadamy bezprzewodową i bezpłatną sieć internetową a nasz teren jest ogrodzony i monitorowany abyśmy mogli czuć się bezpiecznie.

  • icon1

   Doświadczony
   Zespół

  • icon3

   Recepcja
   +48 58 307 30 81