Pole campingowe w Gdańsku To wymarzone miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. Jest doskonałym miejscem zarówno na weekendowy wypad jak i długi urlop. Więcej pole kampingowe Gdansk pole kampingowe Gdansk Rekomendowane przez Ośrodek wypoczynkowy w Gdańsku To wymarzone miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. Serdecznie zapraszamy wszystkich planujących wypoczynek nad morzem. Więcej pole kampingowe Gdansk Rekomendowane przez

Добро пожаловать в resort «Przy wydmach»

Ознакомьтесь с нашим предложением и выбрать что-то для себя.

Центр У Дюн Гданьск-Стоги» /Ośrodek Przy Wydmach Gdańsk-Stogi/ расположен посреди соснового леса в полосе приморских дюн, в 300 метрах от самого большого и самого чистого пляжа в Гданьске-Сопоте-Гдыне.

domki-letniskowe-z-prysznicami-gdansk

Sanitary pavilions

Sanitary pavilions

The resort has two sanitary pavilions with hot water available 24 hours a day.

pola-namiotowe-gdansk

Green schools and camps

Green schools and camps

We invite organisers to cooperate.

pole-kampingowe-gdansk

Trips

Trips

If you are going to Tricity, stay with us. We will help you to explore the seaside resort.

parking-dla-kamperow-gdansk

Car park

Car park

The complex has parking

gdansk-osrodek-wczasowy

Monitoring

Monitoring

We have monitoring in our resort.

O nas

Przy wydmach — ośrodek wypoczynkowy

Niezwykłość położenia pozwala spędzić urlop, wczasy w pięknym, zielonym otoczeniu sosnowych lasów, a zarazem mieć kilka kroków do największej i najczystszej plaży w Trójmieście, gdzie znajdują się punkty gastronomiczne, dyskoteka i place zabaw dla dzieci. Ośrodek znajduje się w pasie nadmorskim tuż przy najszerszej plaży, gdzie czyste powietrze, pasmo wydm będące pod ochroną oraz szum fal to niezaprzeczalny atut dla spędzenia wolnych chwil.

 • icon1

  Doświadczony
  Zespół

 • icon3

  Recepcja
  +48 58 307 30 81

O nas

Przy wydmach — ośrodek wypoczynkowy

Jesteśmy dobrze zorganizowaną bazą turystyczną , nasze położenie oraz przyjazna, rodzinna atmosfera jest nie niezaprzeczalnym atutem dla którego warto skorzystać z naszej oferty by spędzić niezapomniane chwile.
Posiadamy bezprzewodową i bezpłatną sieć internetową a nasz teren jest ogrodzony i monitorowany abyśmy mogli czuć się bezpiecznie.

  • icon1

   Doświadczony
   Zespół

  • icon3

   Recepcja
   +48 58 307 30 81